Onze documentatiecentra

Antwerpen: Documentatiecentrum Atlas

 

 

In Antwerpen ben je welkom in het 
Provinciaal Documentatiecentrum Atlas (docAtlas). 
DocAtlas heeft ook een afdeling in Turnhout.

Bekijk het aanbod in de online catalogus.
(tip: via geavanceerd zoeken kan je Wereldburgerschapseducatie aanvinken en op die manier enkel in deze collectie zoeken)

Voor advies kan je terecht bij Caroline Staelens: caroline.staelens@provincieantwerpen.be | 03 338 71 66

Carnotstraat 110- 2060

Antwerpen

Maandag:       gesloten
Dinsdag:         09u00 - 19u00  (tijdens de schoolvakanties tot 17u00)
Woensdag:     09u00 - 17u00
Donderdag:    09u00 - 17u00
Vrijdag:           09u00 - 13u00

 

Brussel: Onderwijsbibliotheek VGC

 

 

In Brussel ben je welkom in de Onderwijsbibliotheek van de Vlaamse Gemeenschapscommissie.

Bekijk het aanbod in de online catalogus

Voor advies kan je terecht bij Ellen Braet: ellen.braet@vgc.be  |  02 210 63 93

Marcqstraat 16- 1000

Brussel

Maandag:        gesloten
Dinsdag:          09u00 - 16u00
Woensdag:      09u00 - 16u00
Donderdag:     09u00 - 18u00 (vanaf 16u enkel op afspraak)
Vrijdag:            09u00 - 12u00

 

Gent: Documentatiecentrum Mondiale Solidariteit

 

 

In Gent ben je welkom in het documentatiecentrum

Mondiale Solidariteit van de Provincie Oost-Vlaanderen.

Bekijk het aanbod in de online catalogus

Voor advies kan je terecht bij Wim Vandenbussche: wim.vandenbussche@oost-vlaanderen.be  |  09 265 99 78  of bij Chris Delarivière: chris.delariviere@oost-vlaanderen.be  |  09 265 99 77

p/a PAC Het Zuid (2de verdiep) - Woodrow Wilsonplein 2- 9000

Gent

Maandag:        09u00 - 12u30
                        13u30 - 17u00
Dinsdag:          Op afspraak
Woensdag:      09u00 - 12u30
                        13u30 - 17u00
Donderdag:     09u00 - 12u30
                        13u30 - 17u00
Vrijdag:            09u00 - 12u30
                        13u30 - 17u00

 

Hasselt: Educatief centrum provincie Limburg

 

 

In Hasselt ben je welkom in het Educatief Centrum 
van de provincie Limburg.

Bekijk het aanbod in de online catalogus

Voor advies kan je terecht bij Ilse Meermans: ilse.meermans@limburg.be  |  011 23 82 45 , bij Ann Verstraeten: ann.verstraeten@limburg.be  |  011 23 82 36  of bij Sofie Martens: sofie.martens@limburg.be  |  011 23 82 46

Universiteitslaan 1- 3500

Hasselt

Maandag:         op afspraak
Dinsdag:           09u00 - 16u30
Woensdag:       09u00 - 16u30
Donderdag:      09u00 - 16u30
Vrijdag:             09u00 - 16u30

 

Leuven: Wereldwijzer (bib UC Leuven-Limburg)

 

 

In Leuven (Heverlee) ben je welkom voor het onlenen van educatief materiaal bij Wereldwijzer in de bibliotheek van UC Leuven-Limburg

Bekijk het aanbod in de online catalogus

Contacteer onze medewerkers voor advies: Jeroen Weckhuysen: Jeroen.weckhuysen@vlaamsbrabant.be  |  016 26 73 22  of Katrijn Machiels: katrijn.machiels@vlaamsbrabant.be  |  016 26 73 22

Hertogstraat 178- 3001

Heverlee

maandag tot vrijdag:    08u - 17u
(Tussen 15 oktober en 15 mei is het documentatiecentrum
op woensdag open van 8u tot 20u.)

 

Roeselare: Wereldhuis West-Vlaanderen

 

 

In Roeselare ben je welkom in het Wereldhuis West-Vlaanderen.

Bekijk het aanbod in de online catalogus

Voor advies kan je terecht bij Rik Lefevere: rik.lefevere@west-vlaanderen.be  |  051 26 50 53   of bij Reineke Gouwy: reineke.gouwy@west-vlaanderen.be  |  051 26 50 51

Hugo Verrieststraat 22- 8800

Roeselare

Maandag:         09u00 - 16u30
Dinsdag:           Op afspraak
Woensdag:       09u00 - 16u30
Donderdag:      Op afspraak
Vrijdag:             Op afspraak